Powiatowe obchody Święta Policji - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Powiatowe obchody Święta Policji

Data publikacji 16.07.2020

Wczoraj (15.07.) w budynku Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Podczas uroczystości wręczono funkcjonariuszom odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody.

Wczoraj (15.07.) w budynku Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Uroczystość ze względu na pandemię odbyła się w kameralnym gronie. Ceremonię zaszczycili swoją obecnością Starosta Aleksandrowski Pani Lidia Zwierzchowska oraz kapelan aleksandrowskich policjantów ks. kanonik Leszek Malinowski.

Na wstępie gości powitał Komendant Powiatowy Policji w Aleksandrowie Kujawskim mł. insp. Andrzej Kłos, który serdecznie podziękował zaproszonym gościom za owocną współpracę, a także za wspieranie w różnych formach działań Policji. Podkreślił ważną rolę wzajemnej współpracy dla poprawy bezpieczeństwa lokalnego społeczeństwa.
Na zakończenie uroczystej zbiórki Komendant pogratulował awansowanym policjantom i podziękował  wszystkim funkcjonariuszom za trud włożony w ich codzienną służbą.

 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz
  • komendant wręcza rozkazy personalne awansowanym policjantom
  • komendant wręcza rozkazy personalne awansowanym policjantom