Wiadomości

Czujny policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawców kradzieży kurtki

Data publikacji 22.11.2019

Policjant z Aleksandrowa, w czasie wolnym od służby, zauważył na jednej z ulic kobietę i mężczyznę. Szybko skojarzył ich z osobami zarejestrowanymi na monitoringu do sprawy kradzieży kurtki. Na miejsce wezwał patrol, który zatrzymał parę.

Policjant z Aleksandrowa będąc w czasie wolnym od służby, zauważył na jednej z ulic kobietę i mężczyznę. W pewnym momencie zauważył, iż para jest podobna do osób zarejestrowanych na monitoringu do sprawy kradzieży kurtki. Policjant wezwał do pomocy patrol policji. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

Do zdarzenia doszło dzień wcześniej (19.11.) w jednym ze sklepów w Aleksandrowie. Z relacji sprzedawcy wynikało, że kobieta i mężczyzna weszli do sklepu, zaczęli oglądać kurtki a po chwili z jedną z nich wybiegli.   Na szczęście ich wizerunek zarejestrowały kamery a dzięki spostrzegawczości policjanta para nie uniknęła odpowiedzialności.

Wczoraj (21.11.) 45-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz